Strona Główna
O nas
Nasze usługi
Galeria
Renowacja aut
Nauka zawodu
Co i jak
Kontakt
WARSZTAT SAMOCHODOWY
MOMOT

Mirosław Momot
Zawada 120
godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00
sobota 8:00-14:00
Tel/fax (084) 61-68-100
Tel. kom. 693182350
e-mail: auto.momot@op.pl

Warsztat Samochodowy MOMOT.

  Firma rozpoczęła swoją działalność w 1998. Jest to firma rodzinna prowadzona przez ojca, dwóch synów i synową jako główną księgową. Zaczynaliśmy jako zakład blakarstko-lakierniczy, dzisiaj nasze usługi znacznie się poszerzyły, co możecie zobaczyć na stronie Usługi. Zatrudniamy świetnych specjalistów. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie.
 Świadczymy usługi serwisowe na najwyższym poziomie zgodnie z technologią produkcji samochodów i najnowszych technologi lakierniczych (firmy PPG). Na miejscu dokonujemy oględziny samochodu z infolini firm PZU i WARTA oraz wykonujemy kosztorysy w systemie Audanet. Mamy umowę na korzystanie z systemu i ukończone szkolenie w zakresie posługiwania się systemem Audanet. Posiadamy pomieszczenie biurowe wraz z poczekalnią. Posiadamy 5 samochodów zastępczych - 3 Opel Corsa D 2012 i 2013r klasy B i dwa klasy C - Citroen C4 2012r. Dysponujemy pomocą drogową czynną 24 h. Nasza firma posiada własny mieszalnik farb wodnych PPG oraz agregat do mycia pistoletów lakierniczych. Ramę naprawczą firmy Autorobot z pomiarem geometrii nadwozia i podwozia. Posiadamy nową kabinę lakierniczą ( w pełni podłoga okratowana) o przepustowości powietrza 24 tyś metrów sześciennych na minute. Kabina przystosowana jest do malowania farbami wodnymi. Posiadamy również strefę przygotowawczą do napraw lakierniczych, sprzęt do odsysu pyłu ( festol ). Oferujemy także polerowanie lakierów w systemie firmy 3M. Na stanowisku blacharskim posiadamy lutospawarkę T3 GYS z kompletem 2szt. reduktorów z możliwością spawania miedzią, aluminium i blach nierdzewnych oraz zgrzewarkę gyspot inverter 100 R-C przeznaczoną do zgrzewania stali, stali ocynkowanej i stali o podwyższonej wytrzymałości z funkcją monitorowania jakości i parametrów zgrzewów.
  W zakres naszych usług wchodzi również odrestaurowanie starych samochodów, obsługa i naprawa zawieszeń, naprawa układów hamulcowych oraz wiele innych usług. Poza tym posiadamy serwis opon, generator napełniania kół azotem z możliwością wypompowania resztek powietrza, prasę hydrauliczną do wyciskania łożysk i tulejek wahaczy oraz tester diagnostyczny do wszystkich marek samochodów- st 6000. Mamy 9 stanowisk pracy w całości o powiechrzni ok. 400 m2 w tym 2 podnośniki hydrauliczne i jeden podnośnik pneumatyczny wraz z ramą firmy Autorobot, które posiadają certyfikat dozoru technicznego oraz wykształconą kadre pracowników z dyplomami mechanika pojazdów samochodowych i mistrzów – lakiernik samochodowy oraz blacharz samochodowy.
  Firma jest zarejstrowana w urzędzie gminy. Jesteśmy płatnikiem vat i w pełni funkconujemy od 15 lipca 1998r.

Z poważaniem  

Momot Mirosław  

A oto my:

Warsztat samochdowy MOMOT Mirosław Momot - właściciel

Warsztat samochdowy MOMOT Mariusz Momot - główny mechanik, współwłaściciel

Warsztat samochdowy MOMOT Ewa Momot - główna księgowa

Warsztat samochdowy MOMOT Marek Momot - pracownik-elektronik
Projekt i wykonanie: skowyras@auto-momot.pl